ورود اعضا

50 شرکت برتر صنایع غذایی دنیا

تعجب آور نیست که همچنان شرکت های مواد غذایی بسته بندی هم چون نستله، صنایع غذایی تایسون، پپسی کولا، مارس و JBS همچنان در صدر فهرست برترین شرکت های مواد غذایی دنیا قرار داشته باشند.
آن چه در بین تمامی این شرکتها مشترک است توجه آنها به سلامتی مصرف کنندگان و تولید محصولات متنوعی است که احساس مصرف غذای سالم را به آنان ارائه می دهد .

نشریه استراتژی های بسته بندی در شماره جولای ۲۰۱۷ گزارشی از برترین شرکت های بسته بندی مواد غذایی در دنیا منتشر کرد و چالش های پیش روی این صنعت را مورد تحلیل و بررسی قرار داد. این مجله می نویسد عناوینی چون «بدون چربی» و «بدون شکر» شعارهایی هستند که بیشترین مخاطب را در قفسه فروشگاه ها دارند و مصرف کنندگان با آگاهی بیشتر نسبت به سلامت شان به دنبال محصولاتی هستند که چربی کمتر و شکر محتوی کمتری در خود دارند. اما امروزه عناوین دیگری نیز بر قفسه فروشگاه ها به چشم می خورد که «بدون سویا»، «بدون گلوتن»، «بدون مواد لبنی»، «بدون نگهدارنده» و « بدون دانه های روغنی» از آن جمله اند.
شرکت تحقیقات بازار مینتل طی گزارشی اعلام می کند که ۸۴ درصد آمریکایی ها به دنبال محصولاتی هستند که گونه ای از انواع Free-Form را بر روی لیبل خود دارند چرا که آنان به دنبال محصولات طبیعی تر و غذاهایی هستند که کمتر فرآوری شده باشد.
۴۳ درصد مصرف کنندگان باور دارند که غذاهای Free-Form سالم تر از مواد غذایی بدون این عناوین هستند و ۶۰ درصد آنان نیز محصولات دارای ترکیبات کمتر را مواد غذای سالم تری می دانند .
برندهای بزرگ برای پاسخ به نیازهای جدید مصرف کنندگان مواد غذایی در بسته بندی های کوچک تر ارائه کرده اند تا مصرف کنندگان بتوانند میزان کالری و مواد مغذی غذایی را در مصرف روزانه خود کنترل نمایند.
در این گزارش شرکت نستله با فروشی معادل ۴۸ میلیارد دلار با اقتدار در صدر شرکت های بسته بندی مواد غذایی ایستاده است و شرکت صنایع تایسون با اختلاف درآمدی حدود ۸ میلیارد دلار در رتبه دوم این گزارش قرار گرفته است .
حضور یونیلور در رتبه ۷ام در حالی که در سال های گذشته جایگاه بالاتری داشته از یک ساختار سازی مجدد در عرضه محصولات گسترده این غول مواد غذایی بریتانیایی حکایت دارد. دنون فرانسه به ۱۵ شرکت اول این فهرست راه یافته و نشان می دهد سرمایه گزاری این شرکت در خرید شرکت های منطقه ای در حال سودآوری بیشتر و بیشتر است .
این گزارش توسط Liz Cuneo سردبیر نشریه استراتژی های بسته بندی تهیه شده است .

top50 1

 

top50 2

top50 3

عیب یابی پریفرم

مبلغ : ۱۰۰۰۰ تومان